Louis XIII. de Rémy Martin koňak 0,7l 40%

Louis XIII. de Rémy Martin koňak 0,7l 40%

3 090,02 €

Tešíte sa na svoju objednávku? Dodáme Vám ju najneskôr do 2 dní po objednaní. A to bez expresného príplatku!
DORUČÍME DŇA 12.12.2023
Nečakáte. Všetko skladom. Vašu objednávku odosielame ihneď!
100% TOVARU NAOZAJ SKLADOM!

Rémy Martin

"Koňak LOUIS XIII. - „Storočie vo fľaši"


Legenda medzi Koňakmi s viac ako storočnou históriou. Koňak LOUIS XIII. bol stvorený roku 1874. Je vrcholným prejavom majstrovstva všetkých, ktorý sú spojení s jeho vznikom.


Každučkú karafu pripravujú 4 generácie majstrov presne 100 rokov. To najlepšie hrozno pre destiláciu rastie z kriedovej zeme oblasti grande Champagne, najvyhľadávanejšej v regióne Cognac. Je to zložitá alchýmia až 1200 destilátov, pri čom najmladší je starý minimálne 40 rokov. Unikátna kombinácia evokuje stopy myrthy, medu, slamy, slivky, zimolezu, kory, kože a marakuje. Koňak LOUIS XIII. je nekompromisný výklad toho, čo znamená majstrovstvo práce s časom.


  

RÉMY MARTIN LOUIS XIII


Koňak
KRAJINA PÔVODU: FRANCÚZSKO

Za svoju znamenitosť vďačí Louis XIII tiež svojmu terroiru: ten vo francúzštine označuje jedinečné spojenie pôdy, klímy a ľudských zručností, ktoré je možné nájsť len na jednom mieste – Grande Champagne. Práve tu v Grand Champagne rastie hrozno, z ktorého sa získava eaux-de-vie s najväčším potenciálom pre zrenie koňaku.

Výroba značkového koňaku

LOUIS XIII


Tento jedinečný koňak je zmesou až 1 200 eux-de-vie.Po niekoľkých desiatkach rokov zrenia sa vyberajú tie najvýnimočnejšie eux-de-vie s potenciálom na starnutie, aby mohli dozrieť v najcennejších sudoch – tzv. Tierçonoch.

Výsledkom je magický ohňostroj chutí a vôní pripomínajúcich myrhu, med, sušené ruže, hrozienka, zemolez, kožu a figy. Farby a odlesky sú v rôznych odtieňoch zlatej farby, objavujú sa mahagónové záblesky, ktoré prechádzajú do ohnivej červene.

Rastliny

Slivky, myrha, zemolez

Pochutiny

Med

Aroma

Koža

Vedeli ste, že

Vzhľadom na mimoriadne dlhý čas zrenia žiadny z pivničných majstrov výsledok svojej práce nikdy neochutná.
Vzhľadom na mimoriadne dlhý čas zrenia žiadny z pivničných majstrov výsledok svojej práce nikdy neochutná.
Ak sa rozhodnete zaobstarať si tento jedinečný klenot v podobe koňaku Louis XIII, zaistíme vám ántré a dokonalý servis, aby ste si výnimočnú chuť koňaku vychutnali s tou správnou atmosférou.

Vychutnajte si napríklad takto

Víťazná chuť


Samotná degustácia koňaku Louis XIII je jedinečný a nezabudnuteľný zážitok. Vychutnávajte kvapku po kvapke a objavte bohaté, intenzívne kombinácie chutí.


Ako servírovať


Pre dokonalý zážitok pri vychutnávaní takéhoto výnimočného koňaku boli vytvorené špeciálne krištáľové poháre, ktoré sú navrhnuté tak, aby správne lámali svetlo. Navyše vydávajú krásny zvuk, ktorý dodáva tú správnu atmosféru.

Video


POZRITE SI VIDEO O HISTÓRII KOŇAKU LOUIS XIII

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Louis XIII. de Rémy Martin koňak 0,7l 40%

Louis XIII. de Rémy Martin koňak 0,7l 40%

Louis XIII. de Rémy Martin koňak 0,7l 40%

PODOBNÉ PRODUKTY


Vstupujete na stránky s alkoholom.
Kliknutím na pokračovať potvrdzujete, že máte viac ako 18 rokov.

POKRAČOVAŤ